Wpisy archiwalne w kategorii
.Zwykłe przejażdżki
| Dystans całkowity: | 9664.31 km (w terenie 1977.90 km; 20.47%) |
| Czas w ruchu: | 661:24 |
| Średnia prędkość: | 14.46 km/h |
| Maksymalna prędkość: | 60.60 km/h |
| Suma podjazdów: | 850 m |
| Suma kalorii: | 15107 kcal |
| Liczba aktywności: | 569 |
| Średnio na aktywność: | 16.98 km i 1h 09m |
| Więcej statystyk | |
Wybadanie położenia fortów
Czwartek, 19 czerwca 2008 | dodano: 19.06.2008Kategoria .Samotnie, .Zwykłe przejażdżki
Około 10 wyjazd w stanie wzburzenia. Znów przerwało mi pobieranie pliku. Start DK62. Gdy przejeżdżał jakiś TIR, rosła ochota jechać bliżej środka drogi, aby się uspokoili i wyprzedzali drugim pasem. W Emolinku skręt na Trębki i Henrysin. Z daleka rzut oka na drzewa, za którymi skrywa się tamtejszy fort. Lokalizacja: za Zakroczymiem, gdy kończą się pasy dla pieszo-rowerzystów, skręt w lewo na Płock, około kilometra dalej skrzyżowanie: w lewo szuter przez las do Zakroczymia (przydatny skrót), a w prawo na Trębki. 1-2km dalej, za jakimś domem, w prawo, istniała niepozorna, wiejska droga. Na jej końcu dość duża kępa drzew, gdzie skrył się fort.
Znów na DK62 i dalej do Zakroczymia. Gdzieś tam miał być kolejny fort, również częściowo sprywatyzowany. Po paru minutach szperania, intuicja doprowadziła mnie do jego otwartych w owym czasie bram. Brak aparatu, czasu i stojąca dalej nowa bryka sprawiły, że poniosło mnie dalej. Lokalizacja: około 0,5km od stacji Orlenu w kierunku Zakroczym znajduje się droga do fortu. nawierzchnia mało przyjemna. Wały widać doskonale również z S7.
Dojazd do wiaduktu w Zakroczymiu (również jakaś ruina, bądź niedokończony dom warty zerknięcia). Po przedostaniu się na drugą stronę kurs do Strubin. Tam skręt w podejrzanie wyglądającą drogę i wkrótce dojechało się do ogrodzenia. Jakieś ogródki działkowe i napis, że wstęp wzbroniony... Może większą grupą by się wpadło. Lokalizacja: Z DK7 skręt w prawo przed Kroczewem. Stary asfalt, czasem dziury. Po prawej stronie mijało się maszt tele albo coś w tym stylu i długi parterowy budynek, prawdopodobnie nie używany. Po lewej stronie lasek. Za nimi skręt w lewo. Dojechać można również z drugiej strony, gdyż droga prowadzi dalej do asfaltowej drogi na linii Wojszczyc i Zakroczymia.
Przyszła pora na powrót. Wpierw poprzez pola okrążenie ogródków działkowych okalających fort. Po dobrnięciu do asfaltu jazda przez Kroczewo, skąd północnym krańcem ziemnego lotniska kurs do Kamienicy, a następnie przez Goławin i Przybojewo do domu. Wycieczka odbyła się bez jedzenia, picia i odpoczynku.
Rower:Unibike
Dane wycieczki:
55.90 km (7.00 km teren), czas: 02:46 h, avg:20.20 km/h,
prędkość maks: 0.00 km/hPo okolicy, do Czerwińska
Wtorek, 17 czerwca 2008 | dodano: 17.06.2008Kategoria .Samotnie, .Zwykłe przejażdżki
Na początek pole i pole, a później przez Wilkówiec do Radzikowa i Czerwińska (prawdopodobnie przez Nowy Boguszyn i Garwolewo). Powrót przez Zdziarkę zahaczając uprzednio o DK 62. Głównie szuter.
Rower:Unibike
Dane wycieczki:
37.40 km (20.00 km teren), czas: 02:06 h, avg:17.81 km/h,
prędkość maks: 0.00 km/hPolne
Poniedziałek, 16 czerwca 2008 | dodano: 17.06.2008Kategoria .Samotnie, .Zwykłe przejażdżki
Dzień pochmurny z przelotnymi opadami.
Rower:Unibike
Dane wycieczki:
1.50 km (1.50 km teren), czas: 00:10 h, avg:9.00 km/h,
prędkość maks: 0.00 km/hPolne
Niedziela, 15 czerwca 2008 | dodano: 17.06.2008Kategoria .Samotnie, .Zwykłe przejażdżki
Polne
Rower:Unibike
Dane wycieczki:
1.00 km (1.00 km teren), czas: 00:05 h, avg:12.00 km/h,
prędkość maks: 0.00 km/hPo gminie i okolicach
Sobota, 14 czerwca 2008 | dodano: 14.06.2008Kategoria .Samotnie, .Zwykłe przejażdżki
Trochę pola rano.
Po południu na Trębki. Trasa tego dnia wiodła m.in. przez Kamienicę do Przybojewa, przez Grodziec, Radzikowo i inne wsie. Do domu udało się powrócić przed zmierzchem. Szczegóły trasy zostały przez mnie zapomniane.
Rower:Unibike
Dane wycieczki:
58.00 km (5.00 km teren), czas: 02:57 h, avg:19.66 km/h,
prędkość maks: 0.00 km/hPoprzez pola i nad Wisłę
Piątek, 13 czerwca 2008 | dodano: 13.06.2008Kategoria .Samotnie, .Zwykłe przejażdżki
Poprzez pola i nad Wisłę. Wieczorkiem trochę deszczu. Ledwo udało mi się znaleźć w końcu czas na rower. Chociaż tyle.
Cała prawdopodobna trasa: Wpierw wiodła przez Wilkówiec, a od kapliczki na wysoczyznę. Przy granicy ze Zdziarką ku N do kapliczki granicznej. Drogą polną między zagajnikami do S Chociszewa, czyli polnego. Wyjazd na DW 565 w miejscu oddalonym o 3/4 km od cmentarza, zmierzając w jego stronę, jednak ze skrętem do Miączyna. Tam zjazd odcinkiem z zakrętami, powrót do domu, zahaczając jeszcze o DW 565, by zerknąć na Wisłę.
Rower:Unibike
Dane wycieczki:
13.80 km (12.00 km teren), czas: 00:53 h, avg:15.62 km/h,
prędkość maks: 0.00 km/hPrzejażdżka
Niedziela, 27 kwietnia 2008 | dodano: 28.04.2008Kategoria .Samotnie, .Zwykłe przejażdżki
Takie tam po okolicach + 8km z dwiema sakwami na próbę.
Rower:Unibike
Dane wycieczki:
17.48 km (0.00 km teren), czas: 01:02 h, avg:16.92 km/h,
prędkość maks: 0.00 km/hK27
Poniedziałek, 14 kwietnia 2008 | dodano: 14.04.2008Kategoria .Samotnie, .Zwykłe przejażdżki, .Warszawa
Rower:Unibike
Dane wycieczki:
123.40 km (12.00 km teren), czas: 07:49 h, avg:15.79 km/h,
prędkość maks: 0.00 km/hAtomowa Kwatera Dowodzenia i NDM
Niedziela, 13 kwietnia 2008 | dodano: 14.04.2008Kategoria .3-4 Osoby, .Zwykłe przejażdżki, .LSTR, .5-10 Osób, ...Miejscowości mazowieckie
Wyjazd LSTR Przez Puszczę do NDM
7:50-8:15 Mój start z Łomianek. Potem kurs wprost do mostu Grota, gdzie zebraliśmy się w 7 osób o 8:50. O 9:00 Ruszyliśmy w składzie Ja, R.B., Pa., D., M. oraz 2 osoby z VBT. Wpierw jechaliśmy wzdłuż Wisłostrady do Farysa. Chyba zajrzeliśmy na teren Huty, ale bez zwiedzania. Dalej Improwizacji, Nocznickiego, Rokokowa, Wólczyńska, Trenów i oto wkrótce dotarliśmy do AKD, gdzie potrwało intensywne zwiedzanie obiektu wraz z ciekawymi podziemiami.
Ok. 12:20 zostaliśmy w 5 osób (VBT wrócili swoją drogą) i udaliśmy się przez las przy granicy Dziekanowa Leśnego. Potem długa jazda skrajem puszczy, trzymając się zielonego szlaku rowerowego. Ok. 14:20 krótkie zakupy w Czeczotkach. Między 14:30 a 15 wreszcie udało się osiągnąć NDM. Tam kurs do Baszty Michałowskiej, gdzie zajrzeliśmy do wnętrza. Po zwiedzaniu odłączył się Moon. We czwórke jechaliśmy wałem w stronę Okunina. Tam zrobiliśmy dłuższą przerwę nad jeziorem, rozciągając się na ziemi i odpoczywaliśmy do 17-17:30. Około 18 byliśmy już w Legionowie, po przejechaniu przez Olszewnicę Starą. Razem z R.B. pognaliśmy Modlińską ponownie do mostu Grota. Tam się rozdzieliliśmy, a mi pozostało pojechać do Łomianek.
Miejscowości mazowieckie
- Sadowa - Izabelin-Dziekanówek (+C 2008.02.24)- Palmiry (+C 2008.02.24)
- Adamówek
- Łosia Wólka
- Augustówek
- Małocice
- Jesionka
- Wólka Czosnowska
- Wrzosówka
- Czeczotki
Rower:Unibike
Dane wycieczki:
113.66 km (30.00 km teren), czas: 05:59 h, avg:19.00 km/h,
prędkość maks: 45.76 km/hZabranie roweru z akademika?
Sobota, 5 kwietnia 2008 | dodano: 24.04.2008Kategoria .Samotnie, .Zwykłe przejażdżki, .Z rodziną
Pisząc najprościej jak się da. Na początku kwietnia dopadła mnie jakaś choroba typu grypa albo angina, więc nie dało rady jeździć na rowerze przez kolejnych kilka dni oraz skończył się mój pobyt w akademiku. O fakcie choroby był wykonany z mojej strony telefon (a później był kolejny, tym razem do mnie, podczas którego padała informacja, że już ten fakt był przez mnie zgłoszony). Dni bez faktycznej jazdy to to 2008.04.03-12. Dzień 2008.04.05 byłby więc dniem, w którym trzeba było udać się do akademika po swoje rzeczy stamtąd i wyprowadzić rower do auta (pieszo).
Rower:Unibike
Dane wycieczki:
0.90 km (0.00 km teren), czas: 00:05 h, avg:10.80 km/h,
prędkość maks: 0.00 km/h


















